جهاد نکاح تکفیر های وهابی را شرمنده نمود

هوالقهار

در پی شروع نا آرامیها در سوریه یکی از مفتیان وهابی فتوای به اصطلاح جهاد النکاح را صادر نمود برآن شدیم در این مورد نکاتی را به عرض بازدید کنندگان از وبلاگ برسانیم خاطر نشان میشود این مطلب نظر شخص حقیر میباشد .

1- جهاد نکاح برداشت مبلغان ومفتیان مغرض وهابی از دین میباشد وهیچ گونه مبنای شرعی ندارد.

2- مروجان فرقه تکفیری که از لحاظ سیاسی عربستان مبلغ آن واز نظر آموزشی پاکستان در صدد تحکیم وگسترش آن هستند بقای حکومت خودشان را در دستکاری در احکام خودشان دیدند ودست به دامان مبلغان افراطی خود شدند تا از این طریق بر گسترش طرفداران وهابیت بیفزایند وغافل از آنکه  (( و مکرو ومکروالله والله خیر الماکرین)) گسترش این  فتوای ضد دینی بگذریم از اینکه توسط عده ای شهوت پرست مورد استقبال قرار گرفت ولی از سوی حتی برادران اهل سنت نیز رد وآنرا دشمنی وهابیان با اسلام حقیقی قلمداد نمودند وبنا براین مفتی افراطی وهابی  ناچار به پس گرفتن حرف خود میشود زمانیکه کار از کار گذشته است.

 

3- جهاد نکاح یک نظریه افراطی از سوی قوم ضاله وهابی میباشد تا از طریق گسترش  لذت های موقت پیکار جویان خود را در مبارزه با شیعه وحکومتهای شیعه مصمم نماید وبا فراهم کردن لذت پست در کنار پول ومباح شمردن اموال سرزمینهای اشغال شده کمک دنیوی به اغفال گران خود بدهند

4- جهاد نکاح موجب سرافکندگی مبلغان فرقه تکفیری در دنیا و آخرت گردید ودر این راستا  وهابیان که خود را پیشرو مبارزه با شیعه معرفی میکند چگونه دستشان به تجاوز به حقوق الهی ومشخص نمودن حریم برای جهاد گران مغفول قرار گرفته باز شد آنها که به قانون صیغه ائمه انتقاد میکردند چگونه موجب رسوایی وهابیت شدند.

5-نکته ای دیگر که مورد اغفال قرار گرفته سو استفاده سرکردگان گروهای وهابی از در آمد حاصل از عمل شنیع جهاد نکاح (که به تمسخر گرفتن احکام شریعت ناب محمدی را بدنبال دارد ) میباشد چرا که  زنان ودخترانی که امورد اغفال قرار گرفته اند از تفکر مبلغان و سر کردگان فرقه گمراه خود خبر ندارند وبا تن دادن به جهاد نکاح در حقیقت موجب کسب درامد برای متولیان لعنتی خود هستند

6- گسترش تفکر جهاد نکاح حتی مورد استقبال انسانهای آزاد در مناطق تحت اشغال داعش دجال قرار نگرفت زیرا از فطرت اصیل الهی بدور است ودر واقع انسانهای آزاد اثبات نمودند که از مفتیهای تندرو که تمام نیروی خود را در مبارزه با شیعه بسیج نمودند عالم تر از این اغفال شده گان مفتی میباشد.

7-آنچه با اسلام ناب دشمنی نماید در نهایت در همین دنیا بی آبرو میشود همانطوریکه مفتی های وهاب با دعوت به بمب گذار وجهاد نکاح آبروی خودشان را بردند وتیشه به ریشه خاشاکی خود زدند.

/ 3 نظر / 66 بازدید
افزايش بازديد شگفت انگيز

با سلام خدمت شما مدير محترم وبلاگ.اگر ميخواهيد بازديد سايت يا وبلاگ خود را به صورت فوق العاده اي افزايش دهيد.ميتواند به صورت کاملا اتوماتيک و رايگان لينک سايت خود را در سايت هاي زير ثبت کنيد و بعد از آن بازديد خود را به صورت فوق العاده اي افزايش دهيد. www.djlink.ir www.tabadolelinks.ir www.vatanlinks.ir www.mihanlinks.ir www.weblinke.ir www.atlaslink.ir چون ثبت لينک رايگان و اتوماتيک است براي افزايش بازديد بيش تر لينک خود را در تمام سايت ها ثبت کنيد. با تشکر شبکه افزايش بازديد

lمریم از ارومیه

واقعا دستتئن درد نکنه ح خدا خیرتون بده